Úvod » Časté otázky

Časté otázky

Chcete sa niečo spýtať? Infolinka 0901 703 297, info@wcbidet.eu

Zaujíma Vás produkt WC+Bidet 2v1? Radi by ste si ho zadovážili, ale napadá Vás pár otázok čo a ako? Predtým ako nás budete kontaktovať, prečítajte si prosím odpovede na najčastejšie otázky.

Dá sa do trysky napojiť aj teplá voda?

Áno, tryska má vzadu 3/8´´ šrobenie a je na Vás či zavediete iba studenú alebo aj teplú resp. predmiešanú vodu. Najčastejší spôsob napojenia na teplú vodu je :
1. Privediete potrubie  s teplou a studenou vodou do zmiešavacej podomietkovej pákovej (alebo termostatickej) batérie, ktorú umiestnite v blízkosti toalety. Môžete buď na zadnej alebo bočnej stene, tak aby ste ovládanie mali po ruke. Od pákovej batérie zavediete prívod už zmiešanej vody do bidetovej trysky. Pre viac info si pozrite Montáž WC+BIDET 2v1
2. Ak nemáte v blízkosti zdroj teplej vody, alebo nechcete sekať do steny, je možná alternatíva, že použijete prívod studenej vody, ktorý máte pre splachovanie. Urobíte odbočku. Zapojíte malý prietokový ohrievač s minimálnym výkonom, ktorý vodu predohreje. Väčšinou nízky výkon ohrievača vodu zahreje na telesnú teplotu, takže nehrozí popálenie. Potom umiestnite ovládací ventil alebo batériu a odtiaľ privediete zohriatu vodu do trysky.
3. Môžete používať len studenú vodu - táto varianta je podľa zdravotných štúdií najzdravšia.

Dá sa tryska vymeniť a môžem kúpiť náhradnú?

WC+BIDET 2v1 má 2 druhy trysiek. Všetky trysky sú vymeniteľné a po dobru 24 mesiacov vám v prípade poškodenia trysky pošleme náhradnú trysku zdarma. Prípadne si môžete priplatiť predĺženú záruku na 2+1 alebo 2+2 roky. Po tejto dobe Vám trysku vieme poslať ako náhradnú súčiastku ze cenu cca 10-20 EUR.

Ako veľmi vyčnieva tryska z misy? A nemôže sa pri konaní veľkej potreby zašpiniť?

Trysky väčšinou vystupujú 2,5-3 cm z keramiky. Pretože sedátko presahuje šírku keramiky, minimálne 1,5-2cm, trysku v podstate kryje. Vystupuje teda presne tak, aby slúžila svojej funkcii a neprekážala. Pri konaní bežnej potreby sa nezašpiní. Avšak ako celá WC misa, potrebuje aj tryska pravidelnú očistu a údržbu prípravkami na umývanie WC.

Je WC +bidet 2v1 vhodný pre ľudí s nadváhou?

Áno, lebo u ľudí s väčšou hmotnosťou je väčšinou problém s dosiahnutím na príslušné partie. Manipulácia napr. s bidetovou spŕškou je skoro nemysliteľná. Použitie trysky priamo po vykonaní potreby je najpohodlnejšie riešenie hygieny. Potom už len utriete čistú vodu.
Pretože ľudia s nadváhou často trpia hemoroidmi, mali by najmä dbať na dôkladnú mokrú očistu po použití toalety.
Viac si prečítajte v článku Prevencia hemoroidov

Kde si môžem pozrieť WC+BIDET 2v1?

Pri každom výrobku bude možnosť pozrieť si výrobok v 3D 360° zobrazení.
Kliknite si na ikonu a pozrite si výrobok zo všetkých strán. Alebo môžete navštíviť niektorého z našich obchodných partnerov a môžete si pozrieť vzorku, ktorú majú vystavenú na predajni. Zoznam partnerov nájdete v sekcii Predajcovia. Vyberte si váš kraj a kliknite na názov krajského mesta, zobrazí sa vám zoznam partnerov v danom regióne.

Koľko trvá dodanie a koľko zaplatím za dopravu?

Ak si tovar objednáte v našom eshope www.wcbidet.eu, neplatíte pri nákupe nad 100 EUR za dopravu NIČ. Dodanie vám zabezpečíme zdarma. Ak je tovar skladom, dodanie trvá do 3 dní!

Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Zistiť viac

ČO JE WC+BIDET 2v1?


Presný popis výrobku nájdete v hornom menu WC+BIDET 2v1 / Čo je WC+BIDET.

Odpovede na najčastejšie otázky zákazníkov nájdete v hornom menu WC+BIDET 2v1 / Časté otázky/FAQ

Ak vás zaujíma montáž WC+BIDET 2v1, môžete si v hornom menu vybrať položku NÁVODY / Montážne návody

AKO NAKUPOVAŤ V ESHOPE


Výrobky nájdete v ľavom menu (ESHOP).

Sú rozdelené podľa prevedenia na závesné, kombi a samostatne stojace.

Podrobný návod k nákupu nájdete v hornom menu NÁVODY / Ako nakupovať.

DOPRAVA je v celej SR ZDARMA.

KDE MÔŽETE WC+BIDET VIDIEŤ?


Väčšinu produktov je možné zobraziť v 3D, kliknutím na zelené tlačidlo 360° PREHLIADKA.

Alebo navštívte náš SHOWROOM v Bratislave, prípadne niektorého z našich obchodných partnerov, ktorých nájdete v sekcii PREDAJCOVIA

Na mapke kliknite na váš kraj, zobrazí sa zoznam predajcov v tomto regióne.

E-BOOK ZDARMA


Stiahnite si náš E-BOOK zdarma.

Zistíte, aké možnosti ponúka slovenský trh v oblasti intímnej hygieny.

Dozviete sa 10 dôležitých bodov pre správny výber bidetu, výhody a nevýhody jednotlivých riešení.

E-BOOK si môžete zdarma stiahnuť TU

Potrebujete poradiť?

Ďalší tip
Pomocník
 
Montážne video
 
Blog