Úvod » Postup pri reklamácii

Postup pri reklamácii

Ako postupovať pri reklamácii?

Tu je link, kde nájdete REKLAMAČNÝ PORIADOK, v ktorom sú jednotlivé body vypísané tak, ako to určuje zákon.

Na základe dlhoročných skúseností a v rámci našej firemnej filozofie sme pre vás pripravili neoficiálny návod, ako PREDÍSŤ REKLAMÁCII.

NAŠE RADY:

1. OKAMŽITÝ KONTAKT - Ak máte nejaký problém, alebo vám čokolvek nejde pri montáži, kontaktuje nás prosím čo najskôr - tel. 0901 703 297. Radi vám pomôže a poradíme pri montáži, prípadne pri iných záležitostiach - na to sme TU :-) Veľa krát sa stane, že si inštalatér nevie rady a namiesto toho, aby sa spýtal na postup, skúša to vyriešiť po svojom a pri týchto svojich pokusoch narobí veľa krát viac škody ako úžitku. Pritom riešenie je veľa krát úplne jednoduché.

2. POŠLITE FOTOGRAFIU - Ak sa vám zdá, že niečo nie je tak ako má byť, prípadne vidíte nejaký vizuálny či iný nedostatok, pošlite nám prosím e-mail s popisom závady a fotografiami v prílohe - e-mail: info@wcbidet.eu. Veľa vecí je riešiteľných rýchlo a bez nutnosti vypisovať reklamačné formuláre, chceme šetriť čas vám aj nám. Naším mottom je "Spokojný zakazník je najlepšia reklama" a tomuto sa snažíme prispôsobovať aj filzofiu našej firmy.

3. KONTROLUJTE TOVAR IHNEĎ PRI DODANÍ
- Tento bod považujem za najdôležitejší, nakoľko 95% prijatých reklamácií je spôsobených poškodením pri doprave. Napriek tomu, že len 1 zásielka z 50 je poškodená, chceme toto číslo znižovať. Je však veľmi dôležité, aby si zákazník skontroloval obsah zásielky ešte pred kuriérom. Dodatočné reklamácie na rozbitú keramiku alebo sedátko nám prepravná spoločnosť odmieta uznať. Pri prijatí tovaru si prosím pozrite aj obsah krabíc a vizualne skontrolujte, či keramika nie je rozbitá, alebo inak poškodená. Ak nájdete nejaký nedostatok, je potrebné to ZAPÍSAŤ kuriérovi do prepravného listu a kopiu zápisu nám poslať na e-mail: info@wcbidet.eu. Prípadne nás kontaktujte telefonicky na 0901 703 297 ohľadom ďalšieho postupu.

Verím, že aj tieto body pomôžu k znižovaniu počtu reklamácií a že si budete užívať váš WC+BIDET 2v1 dlhé roky bez nutnosti akéhokoľvek servisného zásahu.
Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Zistiť viac

ČO JE WC+BIDET 2v1?


Presný popis výrobku nájdete v hornom menu WC+BIDET 2v1 / Čo je WC+BIDET.

Odpovede na najčastejšie otázky zákazníkov nájdete v hornom menu WC+BIDET 2v1 / Časté otázky/FAQ

Ak vás zaujíma montáž WC+BIDET 2v1, môžete si v hornom menu vybrať položku NÁVODY / Montážne návody

AKO NAKUPOVAŤ V ESHOPE


Výrobky nájdete v ľavom menu (ESHOP).

Sú rozdelené podľa prevedenia na závesné, kombi a samostatne stojace.

Podrobný návod k nákupu nájdete v hornom menu NÁVODY / Ako nakupovať.

DOPRAVA je v celej SR ZDARMA.

KDE MÔŽETE WC+BIDET VIDIEŤ?


Väčšinu produktov je možné zobraziť v 3D, kliknutím na zelené tlačidlo 360° PREHLIADKA.

Alebo navštívte náš SHOWROOM v Bratislave, prípadne niektorého z našich obchodných partnerov, ktorých nájdete v sekcii PREDAJCOVIA

Na mapke kliknite na váš kraj, zobrazí sa zoznam predajcov v tomto regióne.

E-BOOK ZDARMA


Stiahnite si náš E-BOOK zdarma.

Zistíte, aké možnosti ponúka slovenský trh v oblasti intímnej hygieny.

Dozviete sa 10 dôležitých bodov pre správny výber bidetu, výhody a nevýhody jednotlivých riešení.

E-BOOK si môžete zdarma stiahnuť TU

Potrebujete poradiť?

Ďalší tip
Pomocník
 
Montážne video
 
Blog